Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Stuttgart" futbolininkus.

Matthijsas de Ligtas 39-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Ericas Maximas Choupo-Motingas 62-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Juanas Jose Perea 88-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.

Tanguy Coulibaly 93-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Sadio Mane 94-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.