REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Kurį laiką sklidę gandai apie tai, kad ATP ir WTA nubaus Vimbldono organizatorius už rusų ir baltarusių pašalinimą iš turnyro pasitvirtino.

 Kurį laiką sklidę gandai apie tai, kad ATP ir WTA nubaus Vimbldono organizatorius už rusų ir baltarusių pašalinimą iš turnyro pasitvirtino.

REKLAMA

Penktadienį pranešta, kad abi didžiosios profesionalų teniso organizacijos nusprendė, jog šių metų Vimbldone nebus kovojama dėl reitingo taškų. Įprastai „Didžiojo kirčio“ turnyrai tenisininkams leidžia pelnyti daugiausiai reitingo taškų. Tokių turnyrų nugalėtojai susižeria net po 2000 taškų.

Visgi, šių metų Vimbldonas bus kitoks ir praras nemažą dalį prestižo, mat jame bus kovojama tik dėl piniginių prizų.

„Mūsų turo esminis principas yra tas, kad bet kurios tautybės žaidėjas laisvai gali dalyvauti turnyruose ir rinkti reitingo taškus. Vimbldono organizatorių sprendimas uždrausti žaisti rusams ir baltarusiams kertasi su mūsų vertybėmis ir griauna reitingų sistemą. Dėl šios priežasties su dideliu nusivylimu turime pranešti, kad šių metų Vimbldono turnyre nebus skiriami ATP reitingo taškai“, - skelbiama oficialiame ATP puslapyje.

Netrukus panašų pranešimą patalpino ir WTA organizacija, pareiškusi, kad pasisako prieš karą, tačiau, tuo pačiu, pažymėjo, kad nepateisina žaidėjų „diskriminacijos“ pagal tautybę.

REKLAMA
REKLAMA

Pranešama, kad tokiu ATP ir WTA sprendimu jau naudojasi Rusijos propagandos veikėjai, visų pirma – Vladimiras Solovjovas. Tai greitai pastebėjo buvęs Ukrainos tenisininkas Aleksandras Dolgopolovas.

REKLAMA

„ATP ir WTA – jūs „šaunuoliai“. Ką tik pradžiuginote pagrindinį Rusijos propagandistą, atimdami reitingo taškus iš Vimbldono turnyro. Panašu, kad šita naujiena apskries visus Rusijos propagandos kanalus. Tai labai blogas sprendimas. Jūs negalite sėdėti ant dviejų kėdžių“, - rašė A.Dolgopolovas.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų