Justė Jocytė su klubu žengė į Prancūzijos lygos finalą

Penktadienį aukščiausios Prancūzijos moterų krepšinio lygos pusfinalio rungtynėse Liono ASVEL su Juste Jocyte 83:76 (20:29, 18:16, 28:17, 17:14) įveikė „Villeneuve d‘Ascq“, laimėjo seriją iki 2 pergalių rezultatu 2:0 bei pateko į finalą.

ASVEL nemažą rungtynių dalį teko vytis viešnias. Pirmajame kėlinyke „Villeneuve d‘Ascq“ turėjo net ir 13 taškų pranašumą (10:23, 16:29). Visgi, svečių persvara vis tirpo, o trečiojo kėlinio viduryje ASVEL pavyko perimti iniciatyvą ir susikrauti pergalingą pranašumą.

J.Jocytė aikštėje praleido 12 min. 5 sek., prametė vienintelį dvitaškį, atkovojo ir perėmė po kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, pati sykį prasižengė, kartą suklydo ir nesurinko naudingumo balų.

ASVEL į pergalę vėl vedė Aleksandra Crvendakič. Ji sumetė 24 taškus, pataikydama net 10 iš 12 dvitaškių. Naudingai žaidė ir Kayla Alexander, pelniusi 14 tšk., atkovojusi 11 kamuolių ir perėmusi 3 kamuolius. Svečių neišgelbėjo solidus Johanne Gomis žaidimas (21 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. bal.).

Finalo serija iki 3 pergalių startuos gegužės 29 d. ASVEL savo varžoves sužinos kiek vėliau.