Šeštadienio vakarą V. Šeškaus auklėtiniai Lenkijoje vykstančiame A. Wojcika atminimui skirtame „ALBA“ turnyre susitiko su šeimininkų Vroclavo „Šlask“ ekipa.

Pirmąjį susitikimo ketvirtį geriau pradėjo svečiai iš Lietuvos ir prabėgus kiek daugiau nei 3 minutėms pirmavo rezultatu 2:9. „CBet“ viso pirmojo kėlinio metu diktavo savąsias taisykles, buvo įgiję 16 taškų pranašumą ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 16:27.

Antrajame ketvirtyje Europos taurėje rungtyniausiantys šeimininkai tempiami Jakubo Niziolo sugebėjo priartėti ir sumažinti skirtumą iki 4 taškų (26:30). Po jonaviečių minutės pertraukėlės E. Šeškaus tempiami svečiai sugebėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą (31:44), o įpusėjus rungtynėms pirmavo rezultatu 40:56.

Po ilgosios pertraukos Europos taurėje rungtyniausiantis „Šlask“ spurtavo 12:2, vėliau sekė ir V. Šeškaus techninė pražanga, o įpusėjus trečiajam kėliniui visiškai priartėjo 61:62. Nesulaikomai šeimininkų gretose rungtyniavo NBA patirties turintis J. Martinas ir Lenkijos čempionai trečiojo kėlinio pabaigoje pirmą kartą išsiveržė į priekį rezultatu 71:70.

Lemiamame ketvirtyje Andrejaus Urlepo auklėtiniai spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (81:70), kurio svečiams iki susitikimo pabaigos panaikinti nebepavyko.

Rungtynių pabaigoje iš aikštelės buvo išvarytas Goranas Huskičius, o rungtynės baigėsi Vroclavo ekipos pergale rezultatu 93:83.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo J. Martinas, pelnęs 25 taškus, J. Niziolas pridėjo 21.

Jonavos „CBet“ gretose rezultatyviausias vėl buvo Vytautas Šulskis, pelnęs 19 taškų, po 12 pridėjo J. Garrettas ir E. Šeškus, o po 11 taškų buvo M. Lakšos ir L. Kreišmonto sąskaitoje.