Rungtynių metu Klaipėdoje sukniubusiam futbolininkui sukelta koma

Jau pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkų komandos futbolininkas Kęstutis Ivaškevičius sukniubo aikštėje, susiėmęs už širdies, praneša sportas.info.

Skelbiama, kad šeštadienį per LFF pirmosios futbolo lygos rungtynes tarp „Palangos“ ir Alytaus „Dainavos“ Klaipėdos dirbtinės aikštės stadione jau pirmojo kėlinio pradžioje palangiškių komandos futbolininkas K.Ivaškevičius sukniubo aikštėje, susiėmęs už širdies.

Suskubę prie saugo komandos draugai nunešė žaidėją prie stadione budėjusio greitosios pagalbos automobilio, kur medikai keliolika minučių kovojo dėl jo jo gyvybės. Budėjusiai "greitukei" į pagalbą netrukus atvažiavo antroji.

Po keliolikos minučių K. Ivaškevičius pradėjo rodyti gyvybės ženklus. Netrukus jis buvo nuvežtas į Klaipėdos Raudonojo kryžiaus ligoninę.

Kiek vėliau pranešta, kad futbolininkui sukelta dirbtinė koma. Įtariami rimti širdies darbo sutrikimai. 

Šią žinią portalui futbolas.lt patvirtino saugo tėtis Klaipėdos futbolo mokyklos treneris Pranas Ivaškevičius.

„Širdis pradėjo dirbti, tačiau kažko daugiau pasakyti negaliu. Noriu tik pasidžiaugti, kad stadione budėjo greitosios pagalbos automobilis, o pirmoji pagalba buvo atlikta itin operatyviai. Kol kas Kęstutis sąmonės neatgavo. Jis vis dar komoje“, - sakė P. Ivaškevičius.

REKLAMA

Balandžio 17 dieną 31 – ąjį gimtadienį atšventęs K.Ivaškevičius, dėl nuolat kankinusių traumų, nusprendė baigti profesionalo karjerą. Žaidimą pirmos lygos komandoje jis vadino malonumu.

Kol kas tikslių garantijų, kad K. Ivaškevičiaus gyvybei pavojus negrasia medikai neduoda.

K. Ivaškevičius per savo karjerą yra žaidęs Klaipėdos „Atlanto“, FBK „Kauno“, „Šilutės“, Edinburgo „Hearts“ (Škotija), „Kryvbas“ (Ukraina), Tel Avivo „Bnei Yehuda“ (Izraelis) klubuose. Lietuvos rinktinėje jis sužaidė 28 rungtynes.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų