12
Klivlando „Cavaliers“ – Niujorko „Knicks“ (nuotr. SCANPIX)

Pirmąją pergalę NBA atkrintamosiose pasiekė Klivlando „Cavaliers“ krepšininkai. Ohajo valstijos klubas namuose 107:90 užtikrintai susitvarkė su Niujorko „Knicks“ klubu ir išlygino Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rezultatą (1:1).

12

„Knicks“ pirmavo tik pirmajame kėlinyje, kai buvo spėjusi susikrauti 8 taškų persvarą. Vis tik tai truko trumpai – nuo antrojo kėlinio prasidėjo visikas „Cavaliers“ dominavimas, kurie vienu metu pirmavo net 29 taškais.

Ryškiausiai „Cavaliers“ pranašumas išryškėjo tritaškių grafoje – šeimininkai pataikė net 42 proc. mestų tritaškių, o „Knicks“ iš tolimos distancijos atakavo 24 proc. tikslumu.

Nugalėtojams Dariusas Garlandas pelnė 32 taškus. Gynėjas pataikė 6 iš 10 tritaškių.

24 taškus pelnė Carisas LeVertas, 17 – Donovanas Mitchellas.

Niujorko klube išsiskyrė, 22 taškus pelnęs Julius Randle‘as. 20 taškų pridėjo Jalenas Brunsonas, 12 – Immanuelis Quickley.

Kitos dvi artimiausios serijos rungtynės vyks Niujorke.

Daugiau NBA atkintamųjų kovų visada rasite naujos kartos „Go3“ televizijos eteryje!