Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Kauno "Žalgirio" ekipa svečiuose 80:74 tik po atkaklios kovos palaužė Prienų "Rūdupio" krepšininkus.

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie prabėgus minutei pirmavo 3:2. Netrukus svečiai 6:0 ir atitrūko – 8:3. Netrukus prieniškiai sugebėjo priartėti (11:12), bet „Žalgiris“ čia pat vėl pabėgo – 20:15. V.Lipkevičiaus dėka „Rūdupis“ iki kėlinuko pabaigos sumažino deficitą iki 2 taškų – 18:20.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 3 minutes „Rūdupis“ išlygino rezultatą – 24:24. Likus rungtyniauti 3 minutes rezultatas vis dar buvo lygus (32:32), tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeimininkai, kurie sužaidus pusę susitikimo pirmavo – 37:33.

Po didžiosios pertraukos ir toliau priekyje išliko V.Šeškaus auklėtiniai. Sužaidus 3 minutes jų pranašumas pasiekė rekordinę, 7 taškų atžymą – 48:41. Čia pat supratę žalgiriečiai suprato, kad juokauti šiame mače nebegalima laimėjo atkarpą 7:0 bei išlygino rezultatą – 48:48. Netrukus šeimininkai išsiveržė į priekį (50:48), bet kauniečiai spurtavo 7:0 ir išsiveržė į priekį – 55:50. LKL vicečempionai išliko priekyje sužaidus tris ketvirčius – 60:54.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus 2 minutes „Žalgiris“ pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą – 67:56. Tačiau „Rūdupio“ krepšininkai neketino sudėti ginklų anksčiau laiko. 38-ąją minutę E.Želionio dvitaškis sumažino jų deficitą iki 6 taškų – 69:75. Tai buvo viskas, ką prieniškiams pavyko sukurti šiame susitikime. Žalgiriečiai išlaikė pranašumą ir šventė pergalę 80:74.

„Rūdupis“: Adas Juškevičius 17 (5 atk. kam. 6 rez. perd.), Edgaras Želionis 15 (8 atk. kam.), Gediminas Orelikas 14, Vytenis Lipkevičius ir Gytis Andrijauskas po 9.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 16, Mantas Kalnietis 13, Martynas Pocius ir Travisas Watsonas (7 atk. kam.) po 11.