Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (9/2) komanda, kurią treniruoja Šarūnas Jasikevičius. Katalonai svečiuose 80:60 (19:9, 12:19, 31:19, 18:13) susitvarkė su Vilerbano ASVEL (6/5) krepšininkais, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

24 minutes ant parketo praleidęs „Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis pelnė 8 taškus (4/7 dvit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė 3 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Skirtumas tarp komandų ėmė ryškėti pirmojo ketvirčio pabaigoje, kai svečiai surengė spurtą 12:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (19:9).

Pridėti dar penki taškai ir pratęsta atkarpa iki 17-0 padėjo nutolti iki 15 taškų (24:9).

Nors aikštės šeimininkai ir sugrįžo į rungtynes, tačiau lemiamą kirtį katalonai sudavė po didžiosios pertraukos. Svečiai ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą, kai trečią ketvirtį užbaigė spurtu 11:0 (62:47).

Lemiamo ketvirčio metu skirtumas išaugo dar labiau (72:49) ir Š.Jasikevičiaus kariauna džiaugėsi triuškinančia pergale – 80:60.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 25 (1/1 dvit., 7/12 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 28 n. b.), Nikola Mirotičius 15, Brandonas Daviesas, Sertacas Sanli ir Rokas Jokubaitis (5 rez. perd.) po 8, Sergi Martinezas 5.

ASVEL: Elie Okobo 17 (4/12 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.), Chrisas Jonesas 9, Kostas Antetokounmpo 8, Williamas Howardas 7, Charlesas Kahudi ir Jamesas Gistas po 6.