Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
26
J. Zagurskas (su geltona apranga) (nuotr. LFF.lt)

Komandos kapitonas Justinas Zagurskas pelnė įvartį, bet to buvo maža, kadangi Lietuva pasitraukė iš kovos pasaulio salės futbolo čempionate.

26

Komandos kapitonas Justinas Zagurskas pelnė įvartį, bet to buvo maža, kadangi Lietuva pasitraukė iš kovos pasaulio salės futbolo čempionate.

REKLAMA

Lietuviai Kaune šeštadienio vakarą 2:6 nusileido Kosta Rikai ir pralaimėjo trečią sykį A grupėje. 

Tai buvo pirmoji didelė patirtis visiems rinktinės nariams. Tarp tokių buvo ir J. Zagurskas, kuris iš visos čempionate pelnė du įvarčius.

„Tai buvo mūsų šansas, mūsų svajonė, kuri neišsipildė“, – su ašaromis akyse kalbėjo Lietuvos salės futbolo rinktinės kapitonas.

„Taktinės, vaikiškos klaidos, atsivežėm patys sau įvarčius, nesijautėme silpnesni“, – nesėkmės priežastis aiškino žaidėjas.

REKLAMA

Komandos kapitono dėkojo ir sirgaliams, kurie palaikė Lietuvos rinktinę.

„Prisiminsime patį čempionatą. Ačiū žiūrovams, kurie atėjo į visas trejas rungtynes ir mus palaikė. Norėjosi, kad tų rungtynių būtų daugiau, bet neišėjo. Tikrai gaila. Daug dirbome, ruošiamės čempionatui. Kartu ir augome, ir aukojomės, daug visko darėme, jaučiamės patobulėję. Galbūt ta rungtynių su gerais varžovais stoka pakišo koją šiame čempionate“, – mintimis dalijosi J. Zagurskas.

Lietuva čempionate turėjo žemiausią reitingą iš visų dalyvių. Anot kapitono, dėl to galbūt ir draugiškų mačų trūko su stipresniais varžovais,

„Derindami draugiškus mačus jos atsižvegia į reitingus. Mes esame žemai, tad nevisada nori su mumis susitikti. Gal nelaikė mus stipriais varžovais, nenorėjo žaisti. Priežasčių nežinau, bet tų mačų su pajėgiais varžovais tikrai trūko“, – tikino žaidėjas.

REKLAMA
REKLAMA

Kalbėdamas apie patirtį čempionate bei futsal ateitį Lietuvoje, žaidėjas tikino, kad norisi didesnio salės susidomėjimo šalyje, bet tam reikės laiko.

J. Zagurskas švęsdamas įvartį pakėlė savo marškinėlius ir pasiuntę tik jam vienam žinomą žinutę. Kiek vėliau pats žaidėjas paaiškino tokį savo veiksmą.

„Vaiko gimtadienis, pirmasis“, – šypseną šiaip ne taip išspaudė J. Zagurskas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų