justinas zagurskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justinas zagurskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justinas zagurskas“.

Rinktinės kapitonas Justinas Zagurskas: „Tai buvo mūsų šansas, mūsų svajonė, kuri neišsipildė“

Komandos kapitonas Justinas Zagurskas pelnė įvartį, bet to buvo maža, kadangi Lietuva pasitraukė iš kovos pasaulio salės futbolo čempionate. Lietuviai Kaune šeštadienio vakarą 2:6 nusileido Kosta Rikai ir pralaimėjo trečią sykį A grupėje.  Tai buvo pirmoji didelė patirtis visiems rinktinės nariams. Tarp tokių buvo ir J. Zagurskas, kuris iš visos čempionate pelnė du įvarčius.
2021-09-18

Paaiškėjo galutinė „Vyčio“ sudėtis „UEFA Futsal Cup“ turnyrui Liuksemburge

Stipriausias Lietuvos salės futbolo klubas Kauno „Vytis“ jau rytoj išskris į Liuksemburgą, kur rugpjūčio 22 – 27 d. pirmą kartą istorijoje dalyvaus prestižiniame „UEFA Futsal Cup“ turnyre. Savo kelionę Europoje kauniečiai pradės nuo preliminaraus atrankos etapo, kur B grupėje susitiks su turnyro šeimininke „Differdange 03“, Kosovo „Liburn“ ir Juodkalnijos „Titograd“. Į kitą etapą pateks tik grupės nugalėtojas. Ruoštis šiam atsakingam startui „Vyčio“ futbolininkai pradėjo rugpjūčio pradžioje.