„Rimkenzo“ – apie pagarbą Viršilai, lažybas su treneriu ir nematomą atsakomybę

Sekmadienio vakarą Lietuvos kovų menų sporto bendruomenę sudrebino „KOK Classic 5“ turnyras, kuriame tikru vakaro desertu tapo kova tarp Dovydo Rimkaus „Rimkenzo“ ir „Instagram“ žvaigždės, fitneso trenerio ir dainininko Remigijaus Viršilos.

Milžinišką ažiotažą sukėlusi kova baigėsi antrojo raundo pradžioje – po D. Rimkaus smūgio R. Viršilai į pilvą, kovą nutraukė teisėjas.

Kiek nuslūgus aistroms ir emocijoms kovos nugalėtojas D. Rimkus „Rimkenzo“ sutiko gyvai pakalbėti „Power Hit Radio“ eteryje, kur laidos vedėjui Adomui Griniui plačiau papaskojo apie kovos užkulisius, užstrigusią „Instagram“ paskyrą bei pagarbą buvusiam varžovui.

„Viskas tvarkingai, tik gana sunku sugrįžti į normalų gyvenimo ritmą – daug emocijų, visko. Instagramas dar iki šiol neveikia pilnai, nes tiesiog labai daug naujų sekėjų, pažymėjimų nuotraukose ir komentaruose. Įdomus jausmas, pirmą kartą gyvenime tokį jaučiu. Atrodo, kad tikrai įvyko svarbus mano gyvenime renginys“, – pokalbį pradėjo kovotojas.

Nors D. Rimkus, atrodytų, kovą laimėjo gana lengvai ir užtikrintai, net ir pats kovotojas pripažįsta, kad kelis galingus smūgius jis spėjo ir praleisti pats. Svarbiausia, pasak kovotojo, kad visas vakaras baigėsi be rimtesnių traumų.

„Taip, taip, buvo keli smūgiai. Jaučiasi šiek tiek, kad kova vyko. Normaliai atsistačiau, svarbiausia, kad nėra jokių traumų. Nei krumplių, nei riešų nesusižeidžiau. Nei aš, nei varžovas. Viskas tvarkingai, labai džiaugiuosi pačiu renginiu, kad jis pavyko, kad sulaukė tiek daug dėmesio“, – šyptelėjo D. Rimkus.

Nors profesionaliame lygyje D. Rimkus kaunasi toli gražu ne pirmą kartą, kaip dabar sako pats kovotojas, ši kova ko gero jam buvo pati svarbiausia gyvenime – bent jau ta, prieš kurią tikrai jaudinosi labiausiai.

„Stengiuosi save visada taip nuteikti – ateisiu į ringą ir nugalėsiu. Bet prieš šią kovą jaudinausi kol kas labiausiai gyvenime. Pristatymą sugalvojau tik likus dienai iki renginio. Žinojau, kokia atsakomybė laukia, jei pralaimėčiau. Mačiau, kad gerbėjai net atskirą skyrių buvo sukūrę visokiems paveiksliukams, tuo atveju, jei pralaimėčiau. Todėl reikėjo maksimaliai susikaupti. Džiaugiuosi, kad viskas pavyko“, – pasakojo „Rimkenzo“.

REKLAMA

Kai D. Rimkus jau stovėjo ringe, renginio pranešėjas ir transliacijos režisieriai paskelbė ir jo paties karjeros statistiką – penkios pergalės ir vienas pralaimėjimas. Iš kovotojo veido buvo akivaizdu, kad šiais skaičiais jis nėra patenkintas. „Galbūt įsivėlė klaida?“, – lyg sutartinai retoriškai klausė žiūrovai.

„Power Hit Radio“ eteryje D. Rimkus iš tiesų atvirai rėžė apie tai, kad tas akcentuojamas pralaimėjimas yra nesusipratimas – galbūt, kaip sako pats kovotojas, organizatoriai jį įterpia specialiai, norėdami papildomai motyvuoti patį sportininką.

„Kartais įveda tą pralaimėjimą, nes aš esu mėgėjų lygyje prieš dvejus metus sukovojęs ir pralaimėjęs. Taškais nusileidau tokiam vienam lietuviui. Taip gaunasi, kad man dabar visada tą pralaimėjimą palieka. Prašau organizatorių, kad ištrintų, visada sako, kad ištrins, bet vis tiek palieka. Gal čia toks triukas – nori padaryti taip, kad aš prieš pat kovą dar labiau užsivesčiau“, – dėstė D. Rimkus.

Didelė dalis kovų menų sporto gerbėjų šią kovą laiko kaip viena populiariausių kovų per pastarąjį dešimtmetį. Vis dėlto, profesionalių kovų mėgėjai vienas po kito akcentuoja ir tai, kad šiuo atveju tai buvo ne sportas, o šou.

Viskas prasidėjo „Instagram“ platformoje, kur R. Viršila atsakinėdamas į gerbėjų klausimus truputį įžeidė D. Rimkų. Po kovos paklaustas, kiek tai buvo vien šou elementai ir kiek – reali neapykanta vienas kitam, „Rimkenzo“ buvo atviras – kuo arčiau buvo kova, tuo mažiau neapykantos liko, o pasibaigus jai pagarba vienas kitam tik sustiprėjo.

„Pradžioje buvo šiokie tokie vienas kito erzinimai, įžeidinėjimai. Vėliau viskas tapo kiek pagarbiau. Aš net susilažinau su savo treneriu, jis visiškai netikėjo, kad Remigijus tikrai išdrįs ateiti ir susikauti. Po kovos Remigijus turėjo pakilti visų akyse, jis tikrai gerai kovėsi, bandė pats mane pakirsti, maloniai nustebino“, – sakė D. Rimkus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų