Ažiotažą kėlusi kovotojo ir fitneso atstovo akistata užtruko du raundus papildyta 23.59

Sekmadienį Alytuje įvyko„King Of Kings“ organizacijos rengiamas kovos menų turnyras „KOK Classic 5.

Jame buvo galima pamatyti ne tik dažnai sutinkamu veidus, bet ažiotažą kėlė ir kovotojo Dovydo „Rimkenzo“ Rimkaus ir fitneso trenerio bei vlog‘erio Remigijaus Viršilos akistata.

Kova ilgai netruko – jau antrajame raunde pergalę nokautu pasiekė kovotojas D. Rimkus. Kova vyko pagal bokso taisykles, jai buvo numatyti trys raundai po dvi minutes.

D. Rimkus kovč pradėjo aktyviau, tačiau R. Viršila tiksliai kontratakavo. Praėjus pusei minutės D. Rimkus kelis kartus pataikė R. Viršilai, o netrukus nuleido rankas ir paslėpė jas už nugaros, taip provokuodamas R.Viršilą.

Likus 40 sekundžių D. Rimkus atliko smūgių krušą, po kurios į kampą įspraustas R. Viršila griuvo ant žemės ir buvo skaičiuojamas nokdaunas.

Likus vos 10 sekundžių iki raundo pabaigos po dar vieno apsikeitimo smūgiais R. Viršila antrą kartą krito ir dar sunkiau stojosi. Visgi fitneso atstovui pavyko tai padaryti laiku, o netrukus nuskambėjo raundo pabaigą skelbiantis gongas.

Antrojo raundo pradžioje „Rimkenzo“ puikiu smūgiu į korpusą dar kartą parklupdė R. Viršilą ir kova buvo nutraukta.

Ši akistata gimė abiems vyrams apsižodžiavus socialiniuose tinkluose. R. Viršila kovotoją „Rimkenzo“ pavadino žemo lygio kovotoju, gebančiu daryti tik šou, tad nuspręsta santykius išsaiškinti ringe.

„Ačiū už sveikinimus, jausmas labai geras, bet visų pirma norėčiau išreikšti didžiulę pagarbą Remigijui Viršilai. Jis atėjo į ringą ir padarė puikų darbą, populiarindamas šią kovą. Mačiau, koks ažiotažas buvo kilęs, kiek daug žmonių kalbėjo apie šią kovą.

Jis labai stipriai smūgiuoja, keletą iš tų smūgių „sugėriau“. Man labai pasisekė, kad sugebėjau išvengti daugelio atakų, nes turiu daugiau patirties koviniame sporte, tačiau aš jį vis tiek labai gerbiu, jis atėjo į ringą ir jame atidavė visą širdį“, – po kovos sakė „Rimkenzo“, kuris po šių žodžių dar apkabino R.Viršilą.

REKLAMA

„Kova buvo labai sunki. Visą mėnesį sunkiai treniravausi, bet, kaip matote, „Rimkenzo“ yra karalius. Prieš kovą buvo jaudulio, bet, kai pamačiau ringe „Rimkenzo“, kiek nusiraminau. Visgi, prasidėjus kovai, pajaučiau, kad jis turi stiprius smūgius ir pasižymi labai gera technika“,  – sakė R.Viršila.

KOK debiutantas čia pat atidavė pagarbą D.Rimkui: „Didžiausia pagarba. „Rimkenzo“, ačiū tau už šią galimybę, už tai, kad koveisi su manimi“.

D.Rimkus pridėjo, kad ypatingus šortus pasirinko būtent kovai su R.Viršila ir negalėjo pasakyti, ar ateityje dar dalyvaus panašiose kovose su kitų sporto šakų atstovais, nes viską parodys ateitis.

Viena iš gražiausiai pasibaigusių vakaro kovų vyko tarp lietuvio Mato Pultaražinsko ir lenko Aleho Moshnino. Laikinasis KOK puslengvio svorio kategorijos čempionas M.Pultaražinskas pirmame raunde likus maždaug 40 sekundžių krito į nokdauną, tačiau nepatyrė daug žalos ir greitai pakilęs tęsė kovą.

Antrame raunde M.Pultaražinskas kelis kartus pataikė rankomis į galvą, o tada keliu nokautavo Lenkijos kovotoją, kuriam iš nosies pasipylė kraujas.

Intensyviausia kova įvyko tarp lietuvių Naglio Kanišausko ir Pauliaus Mitkaus, kuri baigėsi lygiosiomis.

Vienintelę pergalę kovose tarp lietuvių ir užsieniečių iškovojo latvis Juris Zundovskis, kuris bokso dvikovoje teisėjų sprendimu įveikė Ovidijų Jurginą.

Į ringą sugrįžo ir neseniai į skandalą papuolęs kovotojas Vitoldas Jagėlo, kuris skirtingu teisėjų sprendimu nugalėjo ukrainietį Volodymyrą Hynzhu.

Pagrindinėje vakaro kovoje Mindaugas Narauskas lygiosiomis sukovojo su Lenkijos kovotoju Mateuszu Rajewski.

Ringe pasirodė kovotojai iš Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos ir Ukrainos, kurie kovojo pagal „KOK kickboxing“, „ZST Bushido“ ir „Dream Boxing“ taisykles. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų