Rimas Kurtinaitis apie rungtynes per Kalėdas: esame šou „biznio“ rykliai

Penktadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ treniruotė prasidėjo nuo šventiškai. Klubo vadovybė krepšininkams ir treneriams įteikė kalėdines dovanos. Tačiau oficialią dalį bemat pakeitė rimtas darbas. Vilniečiai ruošiasi išbandymams aikštėje. Šeštadienį „Lietuvos rytas“ svečiuose žais su Panevėžio „Lietkabeliu“, o antrąją Kalėdų dieną – Prancūzijoje su Limožo CSP.

„Esame šou biznio rykliai, mes – kitoje barikadų pusėje. Turbūt žinote, kad Anglijos „Premier“ lygos rungtynės žaidžiamos sausio 1-ąją. Tie, kurie šventė Naujuosius metus, sėdi prie televizoriaus su bokalais ir žiūri šią atrakciją. Pasirinkome tokią specialybę, tad tokiu grafiku ir dirbame“, – Europos taurės tvarkaraštį komentavo vyriausiasis „Lietuvos ryto“ treneris Rimas Kurtinaitis.

Jo nuomone, tokiam grafikui įtakos turėjo FIBA rinktinių langai. Jie sujaukė Europos taurės tvarkaraštį, iš sezono išbraukdami mėnesį – dukart po dvi savaites. R. Kurtinaičio teigimu, klubai nenori sezono baigti liepos viduryje, tad teka žaisti per šventes.

REKLAMA

Prieš Europos taurės dvikovą „Lietuvos rytas“ šeštadienį žais Lietuvos krepšinio lygos rungtynes su „Lietkabeliu“.

Panevėžiečiai, kviesdami sirgalius į „Cido“ areną, varžovus pristatė kaip Vilniaus-Klaipėdos komandą. Neseniai į „Lietuvos rytą“ atvyko „Neptūno“ lyderiai – Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas.

„Ką manau apie tokį „Lietkabelio“ kvietimą? Nieko. Turime žaidėjų ir iš Šiaulių, Kauno. Nemanau, kad Lietuva tokia šalis, kur dominuoja miestai, kaimeliai. Mūsų yra tik pustrečio milijono. Ko geriausio nepaima „Žalgiris“, turi surinkti „Lietuvos rytas“ – pagal savo biudžetą, galimybes, miestą, viziją“, – vardijo R. Kurtinaitis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų