Rimas Kurtinaitis: anksčiau „Lietuvos rytas“ kovodavo su „Real“, dabar – „Juventus“

„Anksčiau „Lietuvos rytas“ kovodavo su „Real“, „Panathinaikos“, „Barcelona“, dabar – „Neptūnu“, „Žalgiriu“, „Juventus“, „Lietkabeliu“. Nieko nepadarysi, tokia realybė“, – po sunkios pergalės Utenoje kalbėjo vyriausiasis Vilniaus komandos treneris Rimas Kurtinaitis.

„Iš to man reikia padaryti komandą. Vadovai, žiūrovai, gerbėjai tikisi iš manęs. Tai man – didelė atsakomybė ir iššūkis. Tačiau esu pasiruošęs dirbti bei tikiuosi pakelti komandą į aikštesnį lygį“, – vylėsi R. Kurtinaitis.

Trenerio teigimu, jam trūksta laiko, mat Dainius Adomaitis, Kazys Maksvytis, Antanas Sireika atitinkamai Klaipėdos „Neptūną“, Panevėžio „Lietkabelį“ ir Utenos „Juventus“ treniruoja antrus metus.

R. Kurtinaitis siekia suaktyvinti komandą, pagreitinti jos žaidimą, priversti kiečiau gintis. „Kitaip šiais laikais žaisti nebegali – nestovėsi ir nelauksi, įmes varžovas ar ne“, – kalbėjo R. Kurtinaitis.

Treneris džiaugėsi Artūro Jomanto ir naujoko Tayloro Browno žaidimu, bet atskleidė, kad Julius Jucikas neatitinka jo reikalavimų.

REKLAMA

„Apmaudu. Jei vyrai būtų laimėję, būčiau juos pagyręs. Rungtynių pabaigoje paprasčiausiai pritrūkome jėgų, tad nebeužteko ir proto. Tačiau pralaimėjome stipresnei komandai. Varžovai šiandien žaide geriau už mus, – po rungtynių pripažino A. Sireika. – Per paskutinę ataką reikėjo sužaisti šalčiau, ramiau. Jei Gytis Sirutavičius būtų pašokdinęs varžovą, galėjome tikėtis ir baudų metimų.“

Mačas nutraukė septynerių iš eilės „Juventus“ laimėtų rungtynių seriją. „Nebebuvo traumų, uoliai dirbome ir normaliai žaidėme“, – pagrindinę pergalių priežastį įvardijo „Juventus“ strategas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų