Rezultatyviausias LKL žaidėjas nesupranta, kodėl tapo nereikalingas „Lietkabeliui“

„Pažeidęs klubo vidaus taisykles ir suspenduotas“, – toks pranešimas apie Panevėžio „Lietkabelio“ lyderį Brandoną Woodą antradienį apskriejo Lietuvos krepšinio bendruomenę. Rezultatyviausio LKL karjera Lietuvoje nutrūko ir amerikiečiui teks ieškoti naujos komandos. Kas nutiko?

„Brandonas yra labai talentingas krepšininkas, tačiau „Lietkabelio“ klubas turi griežtas vidaus taisykles ir jos galioja visiems žaidėjams be išimčių“, – teigė „Lietkabelio“ direktorius Mantas Ignatavičius.

Anot klubo atstovų, B.Woodas pažeidė vidaus taisykles. Ką konkrečiai padarė legionierius, „Lietkabelis“ neatskleidžia. Tuo tarpu pats 26 metų 189 cm ūgio gynėjas LKL.lt atviravo, kad nesupranta, kas nutiko.

„Nesulaužiau jokių taisyklių. Vadovai nutraukė mano kontraktą dėl mano nugaros skausmų. Jie sako, kad aš simuliuoju traumą. Bet taip nėra“, – tikino B.Woodas.

LKL.lt pateikia interviu su vid. 17,7 taško LKL rinkusiu krepšininku.

– Koks tikslas jums simuliuoti traumą? Gal norėjote palikti „Lietkabelį“? – paklausėme B.Woodo.

– To paties klausiau klubo vadovų. Jie nedavė jokio atsakymo. Tik sakė, kad aš meluoju. Apie mano nugaros problemėles jie žinojo dar prieš man atvykstant į Panevėžį. Bet nebuvo nieko rimto. Reikėjo tik kelių dienų poilsio.

REKLAMA

Dabar neturiu jokių pasiūlymų. Šią savaitę grįšiu į Arizoną. Tikiuosi, kad šios žinios nepakenks mano reputacijai…

– Kaip „Lietkabelis” gali įrodyti, kad simuliuojate traumą?

– Jie netgi nedarė jokių tyrimų. Nežinau, kaip jie tai galėtų įrodyti. Tiesiog sutikau pasiimti uždirbtus pinigus ir ieškoti kitos komandos.

– Ar buvo ženklų, kad „Lietkabelis“ ruošiasi su jumis atsisveikinti? Gal neįtikote treneriu?

– Nebuvo jokių ženklų. Pastaruoju metu kiek koregavau savo žaidimą, bandžiau suklijuoti komandą ir treneris buvo patenkintas mano pastangomis. Man tai buvo dar labiau netikėta, nes atrodė, kad aš vis labiau įsilieju į komandinį žaidimą.

– Koks bus kitas jūsų žingsnis?

– Grįšiu namo į JAV ir lauksiu pasiūlymų. Tikrai nebūčiau nieko prieš žaisti Lietuvoje. Ypač lyderių klubuose (Šypsosi.).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų