Stabilumo Ispanijos čempionate stokoja Vitorijos „Baskonia“ (10/9) komanda su dviemis lietuviais, kuri patyrė dar vieną nesėkmę. Baskai svečiuose 70:84 (19:17, 22:21, 8:28, 21:18) po tragiško trečiojo kėlinio nebeatsitiesė ir nusileido Fuenlabrados „Urbas“ (7/11) krepšininkams.

Tadas Sedekerskis žaidė vos 4 minutes, įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, kartą suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Savo ruožtu Rokas Giedraitis per 31 minutę pasižymėjo 13 taškų (3/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 atšokusius ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, sykį prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Pralaimėjusių komandoje rezultatyviausias buvo Alecas Petersas su 16 taškų (7 atk. kam.).

Nugalėtojams 27 taškus pelnė Dušanas Rističius (10 atk. kam., 29 n. b.).

Baskai čempionate užima aštuntą vietą, o Fuenlabrados klubas – penkioliktas. Pirmenybėse kovoja aštuoniolika komandų.