Renata Marcinkutė: susitaikiau su tuo, kad pas mus Lietuvoje visi yra ekspertai

„Kraunuosi „terbas“, - prieš išvykdama į Suomijoje vyksiantį prestižinį Nicole Wilkins fitneso čempionatą sakė daugkartinė Lietuvos fitneso čempionė Renata Marcinkutė. - Nusimato ilga kelionė, važiuosime visą naktį“.

„Jaučiuosi pasiruošusi varžyboms, o kaip bus – bus matyti, - šypsojosi sportininkė.

„Nepasakyčiau, kad aistros dėl „Arnold Classic Europe“ aprimo. Visi kalba apie tą patį: aptarinėja mano sportinę formą, pasakoja, ką galėjau geriau padaryti, lygina trijų metų mano pasirodymus varžybose. Kitos temos, atrodo, nėra“, - kalbėjo R. Marcinkutė, kuri šiais metais „Arnold Classic Europe“ varžybose užėmė ketvirtą vietą.

Sportininkė net neabejoja, kad tokios aplinkinių kalbos ir patarimai tikrai nepadeda ruoštis kitoms varžyboms. „Tačiau jau susitaikiau su tuo, kad pas mus Lietuvoje visi yra ekspertai, - juokėsi R. Marcinkutė, prieš savaitę triumfavusi Vilniuje vykusiose „Savickas Classic“ varžybose. - Žinoma, kad turnyras Vilniuje man padėjo atgauti savivertę. Dabar galiu prisipažinti, kad tikėjausi gerų rezultatų“.

Paklausta, kaip ruošėsi varžyboms Suomijoje, atletė prisipažino specialiai nesiruošusi. „Ruošiausi taip, kaip kiekvienoms varžyboms. Šįkart visiškai nesidomėjau savo konkurentėmis. Žinau jas, bet nesigilinau į jų pasiruošimą. Todėl nenoriu nieko prognozuoti, - sakė R. Marcinkutė. - Ant scenos niekada nesu stovėjusi su atletėmis, kurios dalyvaus „Nicole Wilkins“ varžybose. Sunku prognozuoti, nes negaliu pasakyti kaip atrodysiu prie vienos ar kitos“.

Visa Lietuvos rinktinė į Suomija keliaus automobiliu. „Tokios kelionės šiek tiek vargina, tačiau gerai, kad registracija vyks penktadienį ir prieš startą šeštadienį galėsime pailsėti. Išsinuomavome namelį prie ežero. Varžybų dieną tikrai būsime pailsėję. Tai yra labai gerai“, - džiaugėsi sportininkė.

Tai jau bus trečias „varžybinis“ R. Marcinkutės savaitgalis šį sezoną. „Kiekvienos varžybos yra skirtingos. Patirtis visada kitokia. Išmokstu būti su savimi, profesionaliau elgtis ant scenos bei atsikratyti streso“, - prisipažino sportininkė.


Rašyti komentarą...
p
patarimas
2014-10-13 13:56:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkkiu, kad tobulinant kuna neatsiliktu ir protas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų