Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 „Red Bull“ komandos vadovo Christiano Hornerio teigimu, prieš savaitę Kanadoje iškovota pergalė situacijos čempionate nekeičia.

REKLAMA

Monrealio trasoje vykusiose varžybose triumfavo Danielis Ricciardo. Tai buvo ne tik pirmoji australo, bet ir „Red Bull“ pergalė šių metų F-1 sezone. Tačiau galimybė komandai užlipti ant aukščiausio pakylos laiptelio atsirado tik tada, kai su technikos problemomis susidūrė čempionato lyderė „Mercedes“.

„Būkime realistai – „Mercedes“ Kanadoje turėjo greičiausią bolidą“, – pasakojo „Red Bull“ ekipos vadovas C. Horneris.

REKLAMA
REKLAMA

„Jie susidūrė su problemomis, kad ir kokios jos buvo. Mes turėjome bėdų ankstesnėse lenktynėse. Jie buvo labai, labai stiprūs. Taigi mes vis dar turime daug darbo. Palyginus su „Force India“ ir „Williams“, tiesiojoje buvome 12-15 km/h lėtesni. Štai kur turime patobulėti.“

C. Honerio teigimu, jo vadovaujamai ekipai dar reiks atlikti daug darbų, kad būtų galima rimčiau pasipriešinti čempionato lyderei „Mercedes“.

„Jūs, žiniasklaidos atstovai, vienu metu manęs klausėte ar „Mercedes“ gali nugalėti visose lenktynėse. Sakiau, kad teoriškai tai įmanoma, tačiau greičiausiai taip nenutiks. Ką mums pavyko padaryti, tai šiek tiek sumažinti atsilikimą.

„Mums pavyko pagerinti savo bolidą bei variklį. Buvome tinkamoje vietoje, kai su problemomis susidūrė „Mercedes“. Tačiau mes ir toliau turime stengtis sumažinti jų persvarą, kuri vis dar yra didelė.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų