Ispanijos „La Liga“ čempionate triuškinamą pergalę šventė Madrido „Real“ komanda. Šeštadienį „Real“ namuose 5:1 sutriuškino „Valencia“ komandą.

Dvikovą „Real“ pradėjo greitu įvarčiu. Tolimu perdavimu atakoje į pavojingą situaciją išvestas Danis Carvajalis puikiai susistabdė kamuolį ir smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pataikė tiksliai į vartų kampą.

Praleidusi įvartį „Valencia“ turėjo ne vieną progą išlyginti rezultatą, o atakų smaigalyje dažniausiai atsidurdavo Hugo Duro. Visgi, jam trūko tikslumo ir svečiams jų realizuoti nepavyko.

42-ąją minutę „Real“ jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą. Po Rodrygo perdavimo iš krašto Vinicius krisdamas krūtine nukreipę kamuolį į vartų tinklą.

Antrąjį kėlinį Madrido futbolininkai pradėjo dviem įvarčiais. Iš pradžių dėka individualaus meistriškumo pasižymėjo Vinicius. Nepraėjus nei minutei grubiai suklydus varžovų vartininkui savo įvartį pelnė jau Rodrygo.

84-ąją minutę Rodrygo iš baudos aikštelės pelnė savo antrąjį įvartį, tačiau „Real“ džiaugsmą kiek apkartino praleistas įvartis. Paguodos įvartį „Valencia“ gretose pelnė Hugo Duro.

Po pergalės „Real“ išliko antroje „La Liga“ pozicijoje, nuo „Girona“ atsilikdami dviem taškais.