Dvi rungtynes iš eilės laimėjusi Vitorijos „Baskonia“ (7/12) komanda su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu nepratęsė šios serijos iki trijų.

Baskai penktadienio vakarą išvykoje 74:89 (17:25, 18:25, 15:19, 24:20) nusileido Madrido „Real“ (15/3) krepšininkams, kurie skaičiuoja jau ketvirtąją pergalę paeiliui turnyre.

R.Giedraitis žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit.), atkovojo atšokusį, perėmė 2 kamuolius, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 11 minučių pasižymėjo 4 taškais (1/1 dvit., 2/2 baud.), atkovotu kamuoliu, išprovokuota pražanga ir 6 naudingumo balais.

Nors Madrido „Real“ ekipai trūko COVID-19 užsikrėtusio Walterio Tavareso, „Karališkasis“ klubas parodė puikią komandinę dvasią. Daugiau nei 10 taškų pelnė net 6 žaidėjai.

Savo pranašumą aikštės šeimininkai ėmė įrodinėti jau susitikimo pradžioje. Pirmajame kėlinyje pastarieji spurtavo 10-0 ir ėmė tolti (6:15), o netrukus skirtumas pasiekė ir dviženklę ribą (11:23).

Antrajame kėlinyje svečių duobė tik dar labiau gilėjo. Madrido klubas pelnė 9 taškus be atsako ir nutolo jau iki 17 taškų (31:48).

Didžiausias atstumas buvo fiksuotas trečiajame kėlinyje, kai po dar vienos atkarpos, šį kartą 7-0, „Real“ pranašumas šovė iki 20 taškų (39:59).

Nuo to momento aikštės šeimininkai kiek atleido vadeles ir baskai priartėjo, tačiau užtikrintos pergalės iš rankų nepaleido – 68:82.

„Baskonia“: Wade‘as Baldwinas 16 (6/8 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud., 6 rez. perd.), Stevenas Enochas 11, Rokas Giedraitis 10, Matthew Costello 9, Jaysonas Grangeris ir Alecas Petersas po 8, Lamaras Petersas 6.

„Real“: Guerschonas Yabusele 17 (7/7 dvit., 1/4 trit., 8 atk. kam., 27 n. b.), Alberto Abalde 15, Anthony Randolphas 13 (12 atk. kam.), Vincentas Poirier 11 (8 atk. kam.), Trey Thompkinsas ir Jeffery Tayloras po 10, Fabienas Causeuras 7.