Pergalių seriją iki dviejų Eurolygoje pratęsė Maskvos CSKA (12/7) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Marius Grigonis.

Maskviečiai šį kartą namuose 90:83 (23:23, 17:16, 22:22, 28:22) nukovė Vilerbano ASVEL (8/10) klubą.

Rusijos komandai taip buvo trečioji pergalė per pastaruosius keturis mačus.

M.Grigonis aikštėje praleido 28 minutes ir 17 sekundžių, per kurias pelnė 16 taškų (1/4 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, išvengė klaidų, 2 sykius prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

Rungtynės buvo gana atkaklios. Didžiausias skirtumas iki ketvirto kėlinio buvo fiksuotas tik pirmajame, kai ekipas skyrė 7 taškai (19:12).

Vis dėlto, prancūzai dar iki ketvirčio pabaigos išlygino rezultatą, o vėliau vyko nuožmus mūšis.

Atstumą CSKA krepšininkai ėmė didinti lemiamo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 10-0 ir nutolo 8 taškų persvara (69:61).

Nors svečiai vėl ėmė tirpdyti deficitą, aikštės šeimininkai netruko susigriebti ir atsakė atkarpa 9-0. Ši leido susikrauti didžiausią pranašumą rungtynėse (80:68).

Prancūzai dar stengėsi atsigriebti ir kabinosi į rungtynes, tačiau visas viltis nubraukė Danielio Hacketto dvitaškis ir taiklūs M.Grigonio baudų metimai – 90:83.

Šeimininkus į pergalę vedęs D.Hackettas buvo labai arti savo rezultatyvumo (29) bei naudingumo (39) rekordų.

CSKA: Danielis Hackettas 27 (6/8 dvit., 3/4 trit., 6/7 baud., 38 n. b.), Aleksejus Švedas 17 (4/9 trit., 5 kld.), Marius Grigonis 16 (4/6 trit.), Nikola Milutinovas 12 (9 atk. kam.), Ivanas Ukhovas ir Tornike Shengelia po 6.

ASVEL: Marcosas Knightas 16 (5/8 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam.), Elie Okobo 15 (1/6 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), Jamesas Gistas 14 (8 atk. kam.), Chrisas Jonesas 12, Charlesas Kahudi 7, Youssoupha Fallas ir Dylanas Osetkowski po 5.