0

Sekmadienį Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybėse vyko ketverios XVI turo rungtynės. Kiek kurioziškas Angelio Di Maria įvartis lėmė Madrido „Real“ pergalę namie 1:0 prieš „Sevilla“ klubą.

Šeimininkai paskutinį antrojo kėlinio pusvalandį žaidė mažumoje, mat iš aikštės buvo pašalintas Ricardo Carvalho, tačiau tai nesutrukdė 77 minutę pasižymėti portugalui pasinaudojant neapdariai vartus palikusiu vartininku.

Besibaigiant aistringam mačui jėgos aikštėje susilygino – raudoną kortelę prieš save išvydo „Sevilla“ gynėjas Mouhamadou Dabo.

Santandero "Racing" ir Alikantės "Hercules" futbolininkai tarpusavyje išmėgins savo jėgas pirmadienį.

Rezultatai:

"Malaga" 0 - 3 Madrido "Atletico"

22' [0 - 1] Tiago, 66' [0 - 2] A.Dominguez, 69' [0 - 3] Tiago.

Madrido "Real" 1 - 0 "Sevilla"

77' [1 - 0] A.Di Maria, 64' iš aikštės pašalintas R.Carvalho ("Real"), 90' iš aikštės pašalintas M.Dabo ("Sevilla").

"Almeria" 2 - 3 Madrido "Getafe"

7' [1 - 0] K. Uche, 24' [2 -0] J.L. Ulloa, 29' [2 - 1] M.D. Moral, 48' [2 - 2] Miku, 71' [2 - 3] D. Boateng.

Pamplonos "Osasuna" 0 - 0 "Zaragoza"