tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos plaukikas Danas Rapšys šiuo metu yra Vengrijoje, kur dalyvauja Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) varžybose.

Lietuvos plaukikas Danas Rapšys šiuo metu yra Vengrijoje, kur dalyvauja Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) varžybose.

REKLAMA

Sportininkai Budapešte vykstančiame turnyre laikosi griežtų saugumo reikalavimų. „Energy Standart“ komandai atstovaujantis plaukikas apie visas sąlygas, Budapešto „burbulą“ rašo savo socialinių tinklų paskyrose.

Praėjusį penktadienį jis laimėjo 400 m plaukimo rungtį, o 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje liko antras. Kitos varžybos numatytos lapkričio 1-2 dienomis.

Atvykę čia turėjome darytis 2 COVID-19 testus. Kol gavome atsakymus, turėjome sėdėti kambariuose ir negalėjome niekur išeiti. Maistą palikdavo prie durų. Prie visų įėjimų - baseino, viešbučio įrengti aparatai, kurie matuoja temperatūrą. Visi stoja į eilę ir turi „nusiskenuoti”. Į liftą gali eiti daugiausia 2 žmonės. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė vyksta pagal grafiką.

Kiekvienas sėdi atskirai prie savo staliuko - dažniausiai žiūrime vieni kitiems į nugarą. Maisto pats įsidėti negali - stovi daug žmonių, kurie tau įdeda, tačiau turi jiems parodyti ką. Vandens kiekvienam atnešamas ąsotis ir įpilama į stiklinę. Baseine privaloma dėvėti kaukę visur, kur tik nereikia plaukti - ar tai būtų mankšta, ar ant masažo stalo.

REKLAMA

Takuose gali plaukti daugiausia 3 žmonės, todėl kiekvieną komanda turi atskirą treniruočių laiką, kiekviena komanda treniruojasi vis skirtingam baseline - jų yra 3 - vieni trumpi (25 m), kiti ilgi (50 m). Iš viešbučio („Thermal Margaret Island”) galima išeiti į Margaritos salos (viduryje Budapešto, Dunojaus viduryje) teritoriją daugiausia 90 minučių pasivaikščioti. Išeinant reikia pažymėti laiką. Nespėjus grįžti taikomos baudos ir sankcijos. Kas 5 dienas privaloma darytis testą.

Kad visos komandos turėtų vienodas sąlygas treniruotis, skiriamas vis kitoks laikas. Vieną dieną turime būti baseline 7 val. ryto, kitą – 9 val., dar kitą – vidurdienį. Todėl sunku priprasti prie režimo - tai matosi iš veidų, kai reikia lipti į autobusą pusę 7 ir važiuoti į „Duna” areną . Turime dabar mažiau nei pusantros savaitės treniruočių iki antro etapo. Todėl visi stengiasi pasiekti geresnę formą nei pirmame etape. Smagu treniruotis su tokia didele komanda, kurią sudaro žmonės iš 20 valstybių. Praėjo 11 dienų, liko dar 31. Linkėjimai“, – savo feisbuko paskyroje rašo D. Rapšys.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų