Remigijus Balžekas nusprendė palikti Lietuvos rinktinės kapitono postą. 53 metų teniso specialistas neslėpė tokio sprendimo priežasčių, teigiama pranešime spaudai.

Viena pagrindinių – kitų metų Londono olimpinės žaidynės: „Kaip žinote, Ričardas yra traumuotas ir gydymas užtruko. Gydytojai jam šiuo metu nepataria žaisti daug varžybų. Iki Vimbldono apskritai nebus jokių startų. Neaišku dar, kaip išeis ir su Vimbldono turnyru.“

Liepos 8—10 d. Lietuvos teniso rinktinė su Maroku žais dėl išlikimo Daviso taurės antroje grupėje.

„Kitiems jauniems Lietuvos tenisininkams irgi turi būti sudarytos galimybės tobulėti. O kur jie žais, antroje ar trečioje grupėje, šiuo metu Lietuvai nėra didelio skirtumo. Reikia, kad išaugtų žaidėjų, kurie būtų panašaus lygio kaip Ričardas, pasiektų Lauryno Grigelio lygį. Tada bus galima pagalvoti ir apie kovą dėl vietos pirmoje grupėje ar net aukščiau“, — kalbėjo 30 metų trenerio patirties sukaupęs specialistas.

R. Balžeko vadovaujama rinktinė pernai, pirmą kartą šalies istorijoje, kovojo dėl patekimo į pirmą Daviso taurės grupę. Tąkart po dramatiškos kovos lietuviai turėjo pripažinti Slovėnijos tenisininkų pranašumą.

„Manau, Lietuvos teniso perspektyvos tikrai geros. Turime geras bazes Vilniuje ir Šiauliuose. Kaunui irgi yra kur žaisti. Reikia tik noro ir ambicijų. Aišku, visi puikiai suprantame, kad reikalingas ir didelis valdžios palaikymas, savivaldybių palaikymas — kad pradėtų remti jaunuosius sportininkus ir trenerius. Ir manau, tokių kaip Ričardas Berankis, kaip Lina Stančiūtė ar Laurynas Grigelis už kelerių metų galėtume turėti ne vieną, ne du ir ne tris“, — prognozavo R. Balžekas.

Lietuvos teniso sąjunga artimiausiu metu ketina pranešti, kas rinktinės kapitono poste pakeis Remigijų Balžeką.

R. Balžekas ir R. Berankis per Daviso taurė mačą pernaiR. Balžekas ir R. Berankis per Daviso taurė mačą pernai


Rašyti komentarą...
m
mantukas
2011-05-19 10:30:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesu specialistas, bet balžeko netekimas mažesnis nuostolis nei berankio. Bus tų trenerių.. kad tik būtų kam žaist ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų