Dešimtąją nesėkmę Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (12-10) komanda su dviemis lietuviais.Baskai šį kartą svečiuose 83:89 (17:18, 17:22, 26:22, 23:27) nusileido Milano „AX Armani“ (7-15) krepšininkams.

Italai laimėjo pirmą kartą po prieš tai penkių paeiliui pralaimėtų susitikimų turnyre.

Tadas Sedekerskis žaidė 11 minučių, per kurias taškų nepelnė (0/1 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 2 sykius prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Rokas Giedraitis ant parketo praleido 34 minutes, pasižymėjo 18 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, 2 kartus prasižengė ir surinko 24 naudingumo balus.

Verta paminėti, kad visų rungtynių metu tarp ekipų nė karto nebuvo dviženklio skirtumo.

Aikštės šeimininkai atsiplėšė ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai po keturių taškų paeiliui šovė į priekį 9 taškais (78:87).

Per likusias 30 sekundžių ispanams pakeisti rungtynių tėkmės ir išsigelbėti nepavyko – 83:89.

Milano ekipoje debiutavęs Shabazzas Napieras per 18 minučių įmetė 10 taškų, atkovojo 2 atšokusius, perėmė 1 kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Baskonia“: Dariusas Thompsonas 19 (5/7 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.), Markusas Howardas (2/10 trit.) ir Rokas Giedraitis (4/6 trit.) po 18, Matthew Costello 12, Vanja Marinkovičius ir Stevenas Enochas (3 blk.) po 7.

„AX Armani“: Timothe‘is Luwawu-Cabarrot 17 (3/6 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), Johannesas Voigtmannas 16 (4/6 trit., 8 atk. kam.), Billy Baronas 11 (1/6 trit., 5 rez. perd.), Shabazzas Napieras ir Kyle‘as Hinesas po 10, Brandonas Daviesas 9.