Domantas Sabonis atliko trigubą dublį ir su Indianos „Pacers“ (17-20) komanda šventė pergalę.

Lietuvio klubas svečiuose 122:111 (29:33, 33:24, 35:20, 25:34) įveikė Fynikso „Suns“ (25-12) ekipą.

D.Sabonis nugalėtojams per 43 minutes pelnė 22 taškus (8/11 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 13, perėmė 4 kamuolius, atliko 10 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po 5 kartus suklydo ir prasižengė.

Jam tai yra penktasis sezono trigubas dublis.

„Pacers“ komandoje debiutavo Caris LeVertas, kurio debiutas nusikėlė dėl darinio prie kepenų. Jis per 27 minutes pelnė 13 taškų.

Svečiai po dviejų kėlinių pirmavo penkiais taškais, o trečiajame ketvirtyje savo pranašumą didino iki 20 taškų.

Paskutiniame kėlinyje „Suns“ arčiau nei per devynis taškus nepriartėjo.

Taip nutrūko „Suns“ penkių pergalių serija.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25, Domantas Sabonis (13 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Dougas McDermottas po 22, Mylesas Turneris 16, Caris LeVertas 13, Justinas Holiday 10.

„Suns“: Devinas Bookeris 20, Dario Šaričius 17, Deandre’as Aytonas, Abdelis Naderas ir Mikalas Bridgesas po 14.