Geriausias Lietuvos kalnų slidininkas – 22-ejų Andrejus Drukarovas – prieš startą Pekino olimpiadoje dar spėjo pasirodyti Europos taurės etape Austrijoje.

Penktadienį didžiojo slalomo rungtyje lietuvis abu kartus užbaigė trasą, finišavo per 1 min. 28.82 sek. ir užėmė 36-ą vietą. Lietuviui pritrūko 0.77 sek. iki 30-uko, kuriame jau dalinami įskaitiniai Europos taurės taškai. Iš viso finišą pasiekė 48 sportininkai.

Nugalėjo Joanas Verdu iš Andoros (1:25.88 min.). Už jo išsirikiavo du prancūzai – Loevanas Parandas (1:26.61) bei Thomas Lardonas (1:26.69).

Bendroje Europos taurės įskaitoje lyderių trejetą sudaro italas Giovanni Franzoni (446 taškai), austras Christophas Krennas (432) ir šveicaras Ralphas Weberis (380). A.Drukarovas su 15 tšk. rikiuojasi 150-as.

A.Drukarovas Pekine vasario 13 d. startuos olimpinėje didžiojo slalomo rungtyje.