Pergalę NBA iškovojo Oklando „Warriors“ (25/6), kuri namuose 113:98 (26:16, 32:30, 26:33, 29:19) įveikė Sakramento „Kings“ (13/19) ekipą.

Stephenas Curry nugalėtojams pelnė 30 taškų. Jam tai buvo pirmos namų rungtynės po pagerino tritaškių rekordo ir prieš dvikovos pradžią krepšininkas buvo pagerbtas bei sulaukė gausių žiūrovų aplodismentų.

Prieš mačą dėmesio sulaukė ir  „Warriors“ treneris Steve'as Kerras, kadangi oficialiai paaiškėjo, kad jis tapo naujuoju JAV nacionalinės rinktinės strategu.

Na, o mače trigubą dublį atliko Draymondas Greenas, kuris nugalėtojams pelnė 16 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 perdavimų.

Trečiajame kėlinyje likus žaisti 1:34 minutei Buddy Hieldas tritaškiu išvedė svečius į priekį. Tačiau po to Gary Paytonas pelnė penkis „Warriors“ taškus iš eilės ir gynėjo iniciatyva komanda prieš paskutinį kėlinį pirmavo 84:79.

Visą paskutinį ketvirtį priekyje buvo „Warriors“.

Oklando klubui dėl COVID-19 nepadėjo startinio penketuko žaidėjai Andrew Wigginsas ir Jordanas Poole’as.

„Kings“: Tyrese Haliburtonas 24 (11 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 19, Buddy Hieldas 18, Chimezie Metu 16, Tristanas Thompsonas 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 30, Damionas Lee 18, Draymondas Greenas 16 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Gary Paytonas ir Otto Porteris po 12.