24
Pablo Zabaleta (nuotr. SCANPIX)

Antradienį atidėtose Anglijos „Premier“ lygos 34-ojo turo rungtynėse svarbias pergales iškovojo Londono „Arsenal“ ir „Manchester City“.

24

Londono komanda savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo absoliutų čempionato autsaiderį „Sunderland“.

„Arsenal“ teko pavargti. Įvarčiai krito rungtynių pabaigoje – 72-ąją ir 81-ąją minutėmis įmušė Alexis Sanchezas.

Londono ekipa (72 taškai) užima penktąją „Premier“ lygos poziciją. Ji tašku atsilieka nuo „Liverpool“ ir trimis nuo „Manchester City“. „Arsenal“, norinčiam patekti į UEFA Čempionų lygą, paskutiniajame ture reikia nugalėti Liverpulio „Everton“ ir tikėtis „Liverpool“ nesėkmės arba lygiųjų. „Arsenal“ lygiosios su „Everton“ netekins, net jei „Liverpool“ pralaimės. Liverpulio komanda turi geresnį tarpusavio rungtynių su „Arsenal“ rezultatą.

„Sunderland“ (24 tšk.) – absoliutus čempionato autsaideris, praradęs galimybę pakilti aukščiau ir likti „Premier“ lygoje.

„Manchester City“ namie 3:1 (2:0) įrodė savo pranašumą prieš „West Bromwich Albion“.

27-ąją minutę gražią ataką pradėjo Yaya Toure, perdavęs kamuolį Sergio Aguero. Šis puikiu veiksmu įteikė kamuolį spurtavusiam Kevinui De Bruyne. Jis atliko perdavimą prie vartų, o ten Gabrielis Jesusas nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Po poros minučių „Manchester City“ pirmavo 2:0. Puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo K. De Bruyne.

57-ąją minutę klasę dar kartą pademonstravo Y. Toure, sužaidęs sienele su S. Aguero, pabėgęs nuo varžovų ir pelnęs įvartį.

87-ąją minutę po Allano Nyomo perdavimo iš dešinės garbės įvartį įmušė Halas Robsonas-Kanu.

Paskutiniąsias rungtynes „Etihad“ stadione su „Manchester City“ apranga sužaidė Pablo Zabaleta. 32-ejų argentinietis, klube rungtyniavęs nuo 2008-ųjų, paskelbė, kad po sezono paliks Mančesterį.

„Manchester City“ (75 tšk.) užima trečiąją „Premier“ lygos poziciją. Pepo Guardiolos auklėtiniai be čempionato bronzos medalių liktų tokiu atveju, jei paskutiniajame ture svečiuose pralaimėtų „Watford“, o „Liverpool“ namie įveiktų „Middlesbrough“.

„West Bromwich Albion“ (45 tšk.) – devintas. Jis dar gali pakilti į aštuntąją poziciją arba nukristi į 11-ąją.