„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1 – 0 nugalėjo Londono „West Ham“ futbolininkus.

Darwinas Nunezas 22-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Jarrodui Bowenui 44-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Jordanas Hendersonas 48-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Tikslaus perdavimo sulaukęs D.Nunezas 56-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą jis buvo labai netikslus ir pasižymėti nepavyko.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 76-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

Tomas Součekas 88-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau „Liverpool“ vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Tuo tarpu kitas susitikimas tarp „Brentford“ ir Londono „Chelsea“ komandų baigėsi be įvarčių 0 – 0.

Ivanas Toney‘us 9-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas Kepa Arrizabalaga meistriškai atrėmė kamuolį.

Cesaras Azpilicueta 37-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas Raya sėkmingai apgynė saugomus vartus.

Vitaly Janeltas 59-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Christianas Pulišičius 65-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Raheemas Sterlingas 85-ąją minutę atliko smūgį iš artimos distancijos, tačiau kamuolį blokavo varžovas.

Carney Chukwuemeka per pridėtą rungtynių laiką atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau D.Raya atrėmė kamuolį.