Vakar Londone buvo sužaistos paskutinės Anglijos „Premier“ lygos 4-ojo turo rungtynėse. Jose dar vieną nesėkmę patyrė krizės kamuojamas „Tottenham Hotspur“ klubas, kuris namuose 1:2 turėjo pripažinti pakiliai žaidžiančios Birmingemo „Aston Villa“ vienuolikės pranašumą.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 5-ą mačo minutę, kai po gražios kombinacijos kamuolį į vartus pasiuntė saugas Nigelis Reo-Cokeris.  Nors „Tottenham Hotspur“ ir bandė lyginti rezultatą, bet vos prasidėjus antrajam kėliniui užlipo ant to paties grėblio – 54 minutę šūviu iš toli ir it iš patrankos pasižymėjo Ashley Youngas.

Vis tik šeimininkai net ir po antrojo įvarčio anksčiau laiko baltos vėliavos kelti nė nežadėjo ir 87 minutę sušvelnino skirtumą, kai smūgiu iš arti savo komandos viltis iškovoti bent tašką atgaivino Darrenas Bentas. Deja, per likusį laiką „Tottenham Hotspur“ išsigelbėt nebepavyko ir jie jau trečią kartą šį sezoną paliko aikštę žemai nuleistomis galvomis.

Po keturių turų „Aston Villa“ vienuolikė turnyrinėje lentelėje užima aukštą 4-ą vietą, o „Tottenham Hotspur“, kuri vienintelė visoje lygoje dar nėra iškovojusi pergalės, - paskutinę dvidešimtą.