Pergalių seriją iki keturių Eurolygoje pratęsė Sankt Peterburgo „Zenit“ (12/6) klubas, kuriam atstovauja Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas.

Rusijos ekipa į kartą svečiuose po pratęsimo 80:76 (29:21, 15:21, 6:15, 19:12, 11:7) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (7/11) krepšininkus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas per paskutinius keturis mačus turnyre.

A.Gudaitis nerungtyniavo, o M.Kuzminskas per 2 minutes ir 30 sekundžių ant parketo nespėjo niekuo pasižymėti.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkai turėjo 9 taškų pranašumą (50:59). Vis dėlto, jo išsaugoti nepavyko.

Rusai sparčiai ėmė jį naikinti ir netrukus rezultatas tapo lygus (65:65).

Ketvirčio pabaigoje baudų metimais serbai mėgino atsiplėšti, tačiau likus 37 sekundėms dvitaškį pataikęs Jordanas Loydas pelnė taškus, nulėmusius pratęsimą (69:69).

Aikštės šeimininkai turėjo dar dvi progas išplėšti pergalę, bet tiek Nikolos Kaliničiaus, tiek Nate‘o Wolterso tritaškiai skriejo pro šalį.

Pratęsime situaciją kontroliavo jau svečiai. Jie greitai sugebėjo atsiplėšti (79:74).

Likus 10 sekundžių, N.Woltersas lengvu prasiveržimu taisė šeimininkų situaciją, tačiau tašką padėjo taiklus Billy Barono baudos metimas (80:76).

„Zenit“: Billy Baronas 25 (4/4 dvit., 5/9 trit., 2/3 baud., 6 rez. perd., 30 n. b.), Jordanas Mickey 13, Jordanas Loydas (9 atk. kam.) ir Andrejus Zubkovas po 8, Alexas Poythressas 7 (10 atk. kam.), Sergejus Karasevas ir Mateuszas Ponitka (11 atk. kam.) po 5.

„Crvena Zvezda“: Nate‘as Woltersas 21 (9/15 dvit., 1/5 trit., 0/2 baud., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Austinas Hollinsas 15, Nikola Kaliničius 13, Luka Mitrovičius 11, Ognjenas Kuzmičius 9.