Svarbią pergalę Europos taurėje iškovojo Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (5/7) krepšininkai, kurie nutraukė trijų pralaimėjimų seriją ir antradienio vakarą namuose 94:90 (18:19, 25:28, 25:18, 26:25) pranoko Ulmo „Ratiopharm“ (8/4).

Šeimininkai kiek geriau pradėo rungtynes, bet varžovai irgi greitai suraao atsakymų ir po dešimties minučių visgi N.Čanako auklėtiniai atsiliko 18:19.

Rezultatyviame antrajame ketvirtyje šeimininkai buvo įgiję tuo metu rekordinį, 7 taškų pranašumą – 29:22. Tačiau vėl iniciatyvos išlaikyti nepavyko ir kėlinio pabaigoje po dviejų varžovų tritaškių. Po pirmosios mačo pusės šeimininkai atsilikinėko 43:47.

Nors po didžiosios pertraukos vokiečiai dar labiau nutolo (46:54), aikštės šeimininkai kilo į lemiamą šturmą. Po mini atkarpos bei dar vieno tolimo metimo panevėžiečiai netrukus rezultatą jau išlygino (62:62).

Atkakli kova tęsėsi ir toliau. Visgi Panevėžio ekipa taikliai laidė tritaškius, kurie padėjo išsiveržti į priekį ir pirmauti 77:69.

Lemiamu metu vokiečiai suklydo, o šeimininkai pelnė du taškus. Likus 8  sekundėms svečiai dar pelnė dvitaškį, bet panevėžiečiams pergalę įtvirtino baudos metimus pataikęs  Gediminas Orelikas.

„7bet-Lietkabelis“: Paulius Valinskas 24 (10 rez. perd.), Gediminas Orelikas 17 (6 atk. kam.), Deividas Sirvydis 16, Nikola Popovičius 11, Liutauras Lelevičius 7.

„Ratiopharm“: Karinas Jallow 24, L.J.Figueroa 13, Tobiasas Jensenas ir Trevionas Williamsas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) – po 11, Georginho de Paula 9