Trečiadienį sostinėje Vilniaus „Rytas“ FIBA Čempionų lygoje 77:75 įveikė Patrų „Promitheas“, bet po nesėkmės Graikijos klubo atstovai pažėrė kaltinamus.

Portalas SDNA.gr praneša, kad po pralaimėjimo Graikijos klubas nutarė pateikti skundą FIBA organizacijai, dėl neva sostinės atstovų šnipinėjimo per paskutinę mače minutės pertraukėlę.

Rašoma, kad neva „Ryto“ atstovai per mobilųjį telefoną klausėsi transliacijos ir galėjo girdėti varžovų diskusijas apie lemiamą ataką.

Po graikų minutės pertraukėlės iškart pats Giedrius Žibėnas paprašė „Ryto“ pertraukėlės. Paskutinėje atakoje „Promitheas“ galėjo išplėšti bent pratęsimą, bet Jaime Echenique metimas buvo blokuotas.