Pozityvo ir pasiteisinimų sunkiai radęs Andrius Gudžius: „Kad ir ką pasakyčiau, tas rezultato nepridės“

Vienai didžiausių Lietuvos olimpinių vilčių Andriui Gudžiui nepavyko atidaryti Lietuvos medalių sąskaitos Tokijo žaidynėse. Disko metikas finale užėmė šeštą vietą, geriausiu bandymu numesdamas  64,11 m. Po pasirodymo jis tik gūžtelėjo pečiais, nerasdamas tokio pasirodymo priežasties.

Olimpiniu čempionu tapo rungties favoritas – švedas Danielis Stahlas (68,9 m). Sidabrą iškovojo kitas Švedijos atstovas Simonas Pettersonas (67,39 m), bronzą – austras Lukas Weisshaidingeris (67,07 m).

Du A. Gudžiaus mėginimai buvo neįskaityti, o visi likę buvo atlikti aplink 64 metrų ribą. 30-mečiui lietuviui nepavyko pasiekti rezultato, kurį užfiksavo atrankoje, kai diską nusviedė 65,96 m.

„Nesijaučiau taip, kad galėčiau. Nežinau kodėl, kodėl kas. Nežinau.. Tikrai negaliu teisintis – ar pasiruošimas ar kas. Kažkur suklydau, kažką ne taip padariau. Rezultatas ne tas, kurio tikėjausi. Jeigu linksmai pažiūrėti, tai šešiom pozicjom aukščiau nei prieš tai“, – pozityvo ieškojo A. Gudžius.

2016 m. Rio de Žaneiro žaidynėse jis buvo dvyliktas. Šio sezono A. Gudžiaus geriausias rezultatas buvo 68,62 m.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Disko metikas Andrius Gudžius olimpinėse žaidynėse užėmė šeštą vietą

Lietuvio teigimu ir apšilimo metu pavyko mesti daugiau – treniruotėse taip pat, todėl dabartinį rezultatą paaiškinti itin sunku.

„Tikėjausi su kiekvienu metimu, kad užkabins porą metrų toliau. Ir apšilime mėčiau apie 65 metrus – bandžiau kažką keisti, daryti ir nežinau, kur tų kabliukų ieškoti ir ko trūksta. Net neįsivaizduoju. Ruošiamės, treniravomės, mėčiau visada tiek, kad būtų užtekę medaliui. Ir ką aš galiu pasakyti – kad ir ką pasakyčiau, tas rezultato nepridės“, – gūžtelėjo jis.

Paskutinį A. Gudžiaus bandymą ir nusivylimą finale žiūrėkite ČIA: 

A. Gudžiaus nenustebino ir tai, kad triumfavo du švedai – jam tik nemalonu, kad pats nekovojo dėl medalių.

„Sakiau, kad bus šeši žmonės, kurie gali kovoti dėl medalių. Didžiausias gailestis, kad aš nebuvau tas, kuris kovotų dėl jų. Dviem metrais gavau, nuo lyderių keturiais. Buvo taip, kaip prognozavau, problema, kad nesu tarp tų trijų“, – teigė jis.

A. Gudžius 2017 m tapo pasaulio čempionu, dar po metų – ir Europos. Pasauliniame reitinge jis žengia ketvirtas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų