Portugalo įvartis padovanojo „Man City“ minimalią pergalę

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Leicester City“ futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Jamesas Maddisonas 9-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė Edersono rankose.

Jannikas Vastergaardas 12-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Ferranas Torresas 43-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas.

Jamie Vardy 49-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Bernardo Silva 62-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Ademola Lookmanas 78-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolį meistriškai atrėmė „Man City“ vartų sargas.