„Crystal Palace“ komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino Londono „Tottenham“ futbolininkus, kurie patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone.

Conoras Gallagheris 43-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Hugo Llorisas.

Japhetas Tanganga antrojo kėlinio pradžioje užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, bei „Tottenham“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Jordanas Ayewas 66-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Wilfriedas Zaha 76-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Crystal Palace“ ekipą į priekį 1:0.

C.Gallagheris 81-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Odsonne Edouardas rungtynių pabaigoje du kartus iš eilės nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.