Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje minimaliu rezultatu 1 – 0 nugalėjo „Watford“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

Japhetas Tanganga 22-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Heungas Min Sonas 42-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Puikaus perdavimo sulaukęs Dele Alli 68-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Pierre‘as-Emile Hojbjergas 74-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį.