Jonas Valančiūnas surinko solidų dvigubą dublį, o lietuvio ekipa įsirašė pergalę NBA pirmenybėse.

Memfio „Grizzlies“ (10-10) namie 130:114 (34:38, 36:30, 31:15, 29:31) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (12-14).

J. Valančiūnas per 29 minutes pelnė 12 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 15 kamuolių, iš kurių šešis – puolime, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir po dukart perėmė kamuolį bei suklydo.

„Grizzlies“ lemiamą pranašumą įgijo po didžiosios pertraukos – trečią kėlinį laimėjo 31:15 ir susikrovė 18 taškų pranašumą, kurio nebeišbarstė.

Memfio ekipa susmeigė net 23 iš 49 tritaškių (46,9 proc.), o kovą dėl kamuolių su po krepšiu dominavusiu JV laimėjo užtikrintai – 46:35.

„Hornets“ neišgelbėjo ir 34 taškus sukratęs Terry Rozieras. „Grizzlies“ gretose net 7 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Grizzlies“: K. Andersonas 27, D. Brooksas 20, D. Bane’as ir G. Allenas po 18, J. Morantas 15, T. Jonesas ir J. Valančiūnas po 12.

„Hornets“: T. Rozieras 34, L. Ballas 17, G. Haywardas ir M. Bridgesas po 15.