26
Rungtynių akimirkos (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Vilniaus „Ryto“ (14/5) komanda „Betsafe-LKL“ emocingose namų rungtynėse turėjo gerokai pavargti, bet galiausiai 81:73 (14:16, 24:24, 22:15, 21:18) palaužė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (6/15).

26

„Ryto“ komandai tai jau septintoji pergalė iš eilės „Betsafe-LKL“.

Trečiajam kėliniui besibaigiant pratrūko „Ryto“ aukštaūgis Martynas Echodas, iškart gavęs dvi technines pražangas ir iškeliavęs iš aikštės.

Iš pradžių nerezultatyviai startavusiose rungtynėse „Nevėžis-Optibet“ rodė kovingumą ir sugebėjo ne tik laikytis kovoje, bet ir pirmauti – 16:14. „Rytui“, rodėsi, buvo pavykę trumpam perimti iniciatyvą (29:28), tačiau rungtynėse lūžis neįvyko ir svečiai greitai vėl persvėrė rezultatą – 40:38.

Rapolo Ivanausko iniciatyva „Rytas“ trečią kėlinį pradėjo sėkmingiau, o du Dovio Bičkauskio tolimi metimai leido atitrūkti 51:44. M.Echodas padėjo „Rytui“ laikytis priekyje (58:52), bet netrukus pasipylė techninės pražangos: dvi už emocijas gavo ir taip diskvalifikacijos sulaukė M.Echodas, dar viena sekė treneriui Giedriui Žibėnui. Tai leido Domantui Viliui surinkti tris lengvus taškus – 55:58.

Galiausiai ketvirtame kėlinyje kėdainiškiai vėl pirmavo (62:61), tačiau emocingas „Rytas“ persvarą susigrąžino (68:63), o kėdainiškiai klydo svarbiais momentais. Taip skirtumas sumažėjo, bet viltys tirpo (69:74), tad galiausiai pergalę vilniečiai įtvirtino.

„Ryto“ naujausiam pirkiniui R.Ivanauskui tai buvo geriausias „Betsafe-LKL“ sezono mačas: jis per 14 minučių pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.