Kyrie Irvingas ir Luka Dončičius pirmą kartą kartu žaidė Dalaso „Mavericks“ (31-27) gretose, tačiau tai ekipai pergalės neatnešė. Pratęsimą žaidę Jasono Kiddo auklėtiniai svečiuose 128:133 (32:34, 32:28, 24:24, 26:28, 14:19) nusileido Sakramento „Kings“ (32-24) krepšininkams su Domantu Saboniu.

Verta paminėti, kad abi ekipos susitiko antrą kartą per dvi dienas. Praėjusiame pergalę iškovojo Dalaso atstovai, tačiau šį sykį nepavyko darkart parklupdyti aikštės šeimininkų.

41 minute ant parketo praleidęs D.Sabonis pelnė 22 taškus (10/12 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 14 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir 6 kartus pažeidė taisykles.

Sakramento klubas antrajame kėlinyje dukart turėjo dviženklį 10 taškų pranašumą, tačiau mačo pabaigoje gelbėtis reikėjo patiems, o ne varžovams.

Likus žaisti 52 sekundes ketvirtajame kėlinyje, Dwightas Powellas baudų metimais išvedė svečius į priekį (112:114).

Po 15 sekundžių, situaciją išspręsti mėgino De‘Aaronas Foxas, tačiau šio metimas buvo netaiklūs, o jį pataisė ir rezultatą lygino D.Sabonis (114:114).

Per likusį laiką komandos metė po tritaškį, bet nei Reggie Bullocko, nei to paties D.Foxo šūviai tikslo nepasiekė.

Pratęsime dominuoti ėmė aikštės šeimininkai. Šie pelnė 7 taškus iš eilės ir įsiveržė į priekį (121:117).

Likus 24 sekundėms, tritaškį smeigęs K.Irvingas sumažino atstumą (127:126). Visgi, D.Foxas vėliau realizavo šešis baudų metimus iš eilės ir įtvirtino pergalę – 133:128.

Pirmą kartą kartu žaidęs K.Irvingo ir L.Dončičiaus tandemas surinko 55 taškus.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 28 (7/11 dvit., 4/10 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Luka Dončičius 27 (9 atk. kam., 6 kld.), Joshas Greenas 23 (5/8 trit.), Christianas Woodas 15, JaVale‘as McGee ir Reggie Bullockas po 8.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 36 (12/19 dvit., 0/4 trit., 12/14 baud.), Domantas Sabonis (14 atk. kam.) ir Terence‘as Davisas po 22, Kevinas Huerteris 15 (8 atk. kam.), Trey Lylesas 14, Harrisonas Barnesas 13, Keeganas Murray 5.