Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų 50 km sportinio ėjimo varžybose antradienį Lietuvos atstovas Arturas Mastianica užėmė 13-tą vietą.

Vokietijos sostinėje Berlyne 26-erių metų lietuvis distanciją įveikė per 3 val. 58 min. 29 sek. ir pasiekė savo asmeninį rekordą.

A.Mastianica po finišo nebegalėjo savo jėgomis palikti stadiono, jam prireikė medicininės pagalbos. Pasibaigus varžyboms lietuvis skubiai išvežtas į ligoninę. Laimei, nieko blogo nenutiko ir netrukus jis sugrįžo į viešbutį.

Lietuvio sveikatai įtakos galėjo turėti Berlyną alinantys karščiai – antradienį termometro stulpeliai kaito iki 30 laipsnių karščio.

Kitas varžybose dalyvavęs Lietuvos atstovas Tadas Šuškevičius (4 val. 1 min. 30 sek.) finišavo 16-as.

Europos čempionu tapo Marianas Zakalnickis (3 val. 46 min. 32 sek.) iš Ukrainos.

Viso varžybose startavo 36 ėjikai, iš jų penki nepasiekė finišo linijos.