50 km

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „50 km“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „50 km“.

Po finišo į ligoninę: asmeninį rekordą pagerinęs lietuvis pateko į medikų rankas

Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų 50 km sportinio ėjimo varžybose antradienį Lietuvos atstovas Arturas Mastianica užėmė 13-tą vietą. Vokietijos sostinėje Berlyne 26-erių metų lietuvis distanciją įveikė per 3 val. 58 min. 29 sek. ir pasiekė savo asmeninį rekordą. A.Mastianica po finišo nebegalėjo savo jėgomis palikti stadiono, jam prireikė medicininės pagalbos. Pasibaigus varžyboms lietuvis skubiai išvežtas į ligoninę. Laimei, nieko blogo nenutiko ir netrukus jis sugrįžo į viešbutį.
2018-08-07

Ėjikas T. Šuškevičius Londono olimpinėse žaidynėse – 46-as

Londono olimpinių žaidynių vyrų 50 km sportinio ėjimo varžybose šeštadienį Lietuvos atstovas Tadas Šuškevičius užėmė 46-ąją vietą. 27-erių metų lietuvis distanciją įveikė per 4 val. 8 min. 16 sek. Įveikus 35 km, mūsiškis buvo 38-as, o 45 km - 45-as. 2008 metų Pekino olimpinėse žaidynėse T. Šuškevičius, kurio asmeninis rekordas - 3 val. 52 min. 31 sek., buvo 32-as. Nugalėjo dukart pasaulio čempionas rusas Sergejus Kirdiapkinas. 32-ejų metų ėjikas 50 km distanciją įveikė per 3 val. 35 min.