Sensacija užfiksuota Ispanijos Karaliaus taurėje, kai ketvirtfinalyje Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“  po pratęsimo 87:89 (21:20, 20:14, 14:16, 21:26, 11:13) pralaimėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkams.

Katalonai gynė praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų trofėjų.

R.Jokubaitis per 18 minučių pasižymėjo 7 taškais (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), 3 rezultatyviais perdavimais, perimtu kamuoliu, 2 išprovokuotomis pražangomis, 2 klaidomis, 2 pražangomis ir 5 naudingumo balai.

Po rungtynių kalbėjęs Š. Jasikevičius prisiėmė atsakomybę.

„Visų pirma, kalčiausias yra treneris. Tai yra mano atsakomybė.  Negaliu priversti komandos pasikeisti, kad ji tinkamai užbaigtų rungtynes ir išlaikytų reikiamą koncentraciją. Nesugebėjau priversti žaidėjų suprasti, kad šitos rungtynės yra kaip finalas.

Daugelyje momentų žaidėme gerai. Nežinau, ar dominavome, bet rungtynes kontroliavome ir žaidėme gerai. Tačiau negalime tiek prasižengti lemiamame kėlinyje. Reikia „uždaryti“ rungtynes, daug dalykų padarėme gerai.

Vėl tenka sakyti tą patį, bet mes mačo metu tikrai atiduodame per daug.Supertaurę praradome dėl pražangų svarbiausiais momentais, o dabar vėl tas nutko. Skaudu. Kontroliavome mačą, nors nežadėme stebulingai“, – teigė jis.

„Turėjome problemų su atkovotais kamuoliais, bet vaikinams tai sakiau dar prieš rungtynes. Dabar dedamės daiktus ir važiuojame namo.

Nežinau, kas bus likusio sezonu metu. Dabar turime susėsti su štabu ir vaikinais, žiūrėti, kaip galime patobulėti. Mano kalbos su jais bus tokios pačios, kaip ir vakar, dabar ar rytoj – niekaip negalime žengti žingsnio ir tobulėti“, – teigė Š. Jasikevičius.