Tikro trilerio Ispanijos taurės ketvirtfinalyje nepavyko išvengti Barselonos „Barcelona“ komandai, kurios gretose žaidžia Rokas Jokubaitis. Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ekipa po pratęsimo 87:89 (21:20, 20:14, 14:16, 21:26, 11:13) sensacingai krito prieš Malagos „Unicaja“ krepšininkus.

Katalonai gynė praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų trofėjų.

R.Jokubaitis per 18 minučių pasižymėjo 7 taškais (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), 3 rezultatyviais perdavimais, perimtu kamuoliu, 2 išprovokuotomis pražangomis, 2 klaidomis, 2 pražangomis ir 5 naudingumo balais.

Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo būtent katalonai, kurie antrajame ketvirtyje džiaugėsi 13 taškų pranašumu (34:21).

Dviženklį atstumą pastarieji laikė tiek trečiajame (53:43), tiek ketvirtajame (64:53) kėliniuose.

Nepaisat to, lemiamo ketvirčio pabaigoje katalonai strigo, o Malagos ekipa išlygino rezultatą ir galiausiai dviemis baudų metimais išplėšė pratęsimą (76:76).

Jo metu „Unicaja“ komanda šovė į priekį ir atsiplėšė. Visgi, savo šansą katalonai turėjo, kai paskutinę sekundę buvo prasižengta prieš Nicolasą Laprovitollą, tačiau atakų organizatorius prametė abu baudų metimus ir pergalė atiteko varžovams – 87:89.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias su 15 taškų buvo Nikola Mirotičius (9 atk. kam.), 12 pelnė N.Laprovittola, 11 įmetė Tomašas Satoransky (3/4 trit.).

Nugalėtojams 27 taškus surinko Dario Brizuela, 22 pasižymėjo Kendrickas Perry (27 n. b.), 12 pridėjo Tyleris Kalinoski.

Pusfinalyje Malagos klubas grumsis su Madrido „Real“ krepšininkais, kurie ketvirtfinalyje palaužė Valensijos „Valencia“ ekipą rezultatu 86:85.