Planuojama UFC titulinė Namajūnas ir Zhang kova

UFC planuoja, kad svorio kategorijos iki 115 svarų (arba 52,2 kg) čempionė kinė Weili Zhang savo titulą gintų prieš lietuvių kilmės amerikietę ir buvusią čempionę Rose Namajunas jau „UFC 261“ turnyre.

Šią informaciją patvirtino tiek „MMA Fighting“, tiek ESPN šaltiniai.

„UFC 261“ turnyras įvyks balandžio 24-ą dieną, tačiau jo vieta dar nėra žinoma. Iš pradžių šis turnyras buvo planuojamas Singapūre, tačiau dabar ESPN šaltiniai teigia,kad jis planuojamas Las Vegase.

Kaip skelbia šaltiniai, sutartys dar nėra pasirašytos, tačiau visos susijusios šalys jau yra susitarusios.

31-erių W.Zhang (21-1) čempionės titulą laimėjo bei iškovojo 20-ą pergalę iš eilės, kai 2018 m. rugpjūtį nokautavo Jessica Andrade. Vėliau ji apgynė titulą vienoje iš puikiausių kovų UFC istorijoje, kai skirtingu teisėjų sprendimu „UFC 248“ turnyre nugalėjo lenkę Joanną Jedrejczyk. Būtent 2020 m. kovą vykusi dvikova prieš J.Jedrejczyk ir buvo paskutinioji W.Zhang, todėl dabar ji narve nėra buvusi jau daugiau nei metus.

28-erių metų R.Namajunas (9-4) siekia antrą kartą tapti čempione. „Thug“ pirmą sykį titulą iškovojo „UFC 217“ turnyre, kai nugalėjo J.Jedrejczyk. Po penkių mėnesių R.Namajunas „UFC 223“ turnyre dar kartą įveikė Lenkijos kovotoją, tačiau titulą prarado 2019 m. gegužę, kai „UFC 237“ turnyre skaudžiai krito po J.Andrade metimo. Praėjus daugiau nei metams, R.Namajunas sugrįžo ir „UFC 251“ turnyre atsirevanšavo J.Andrade, kuri jau buvo praradusi titulą W.Zhang.

Taip jau sutapo, kad „UFC 2610 turnyre taip pat varžysis ir J.Andrade, kuri mes iššūkį svorio kategorijos iki 125 svarų (arba 56,7 kg) čempionei iš Kirgizijos Valentinai Ševčenkai.