weili zhang

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „weili zhang“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „weili zhang“.

Namajunas – apie keistą kinietės elgesį, lietuvių kalbos svarbą ir žinutę sau

Praėjusį savaitgalį Džeksonvilyje stebint 15 tūkst. sirgalių įvyko „UFC 261“ turnyras, kuriame lietuvių kilmės amerikietė Rose Namajunas (10-4) pirmame raunde įspūdingu kojos smūgiu nokautavo kinę Weili Zhang (21-2) ir ne tik iškovojo pergalę, tačiau ir tapo pirmąja moterimi UFC istorijoje, kuriai pavyko susigrąžinti UFC čempionės titulą. „Adrenalino buvo tiek daug, kad 48 valandas po kovos negalėjau užmigti. Net ir dvi pastarąsias naktis miegojau tik labai trumpai.
2021-04-29

Kinę nokautavusi Namajunas susižėrė didžiausią honorarą karjeroje

UFC su trenksmu sugrąžino sirgalius į arenas. Ankstyvą sekmadienio rytą vykusiame „UFC 261“ turnyre čempionai Kamaru Usmanas ir Valentina Ševčenko surengė dominuojančius pasirodymus, o Rose Namajunas vos per 78 sek. kojos spyriu į galvą „nukarūnavo“ Weili Zhang. Neoficialiais duomenimis R.Namajunas už šią kovą uždirbo 332 tūkst. JAV dolerių. 150 tūkst. iš šios sumos sudarė pasirodymas turnyre, 100 tūkst. – premija už pergalę, 50 tūkst.
2021-04-26

Fantastika: įspūdingu kojos nokautu Namajunas antrą kartą karjeroje tapo UFC čempione

Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Džeksonvilyje stebint 15 tūks. sirgalių įvyko „UFC 261“ turnyras, kuriame lietuvių kilmės amerikietė Rose Namajunas (11-4) tapo pirmąja moterimi istorijoje, kuriai pavyko susigrąžinti UFC čempionės titulą. R.Namajunas antrą kartą karjeroje tapo čempione ir atėmė minimalaus svorio kategorijos (iki 115 svarų arba 52,2 kg) čempionės titulą iš kinės Weili Zhang (21-2), kai pirmame raunde, praėjus maždaug 1 min. 20 sek.
2021-04-25

Prieš titulinę UFC kovą Namajunas sulaukė aplodismentų: „Smūgiuoju tikrai stipriai“

Ketvirtadienio vakarą Džeksonvilyje buvo surengta šį savaitgalį vyksiančio „UFC 261“ turnyro su trimis titulinėmis kovomis spaudos konferencija, kurioje dalyvavo ir lietuvių kilmės amerikietė Rose Namajunas (10-4). Ji sieks antrą kartą karjeroje tapti čempione ir atimti minimalaus svorio kategorijos (iki 115 svarų arba 52,2 kg) čempionės titulą iš kinės Weili Zhang (21-1). R. Namajunas buvo paklausta apie tai, ką jai reikštų antrą kartą tapti UFC čempione.
2021-04-23

Namajunas pasisakymą apie komunizmą įvertino varžovė: „Siūlau atvykti į Kiniją“

Ankstyvą balandžio 25 d. rytą Lietuvos MMA gerbėjai tikrai nemiegos. Tuo metu vyks „UFC 261“ turnyras, kuriame pasaulio čempionės diržą sieks susigrąžinti lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas (9-4). Jos lauks kova prieš dabartinę čempionę kinę Weili Zhang (21-1). Neseniai žiniasklaidą apskriejo R.Namajunas citatos iš interviu portalui „LRT.
2021-04-22

Oficialu: lietuvių kilmės UFC kovotoja sieks čempionės titulo

Pasitvirtino vasario pabaigoje pasirodę gandai – svorio kategorijos iki 115 svarų (arba 52,2 kg) čempionė kinė Weili Zhang savo titulą gins prieš lietuvių kilmės amerikietę ir buvusią čempionę Rose Namajunas „UFC 261“ turnyre. „UFC 261“ turnyras įvyks balandžio 24-ą dieną Las Vegase esančiose „Apex“ patalpose. 31-erių W.Zhang (21-1) čempionės titulą laimėjo bei iškovojo 20-ą pergalę iš eilės, kai 2018 m. rugpjūtį nokautavo Jessica Andrade.
2021-03-09

Planuojama UFC titulinė Namajūnas ir Zhang kova

UFC planuoja, kad svorio kategorijos iki 115 svarų (arba 52,2 kg) čempionė kinė Weili Zhang savo titulą gintų prieš lietuvių kilmės amerikietę ir buvusią čempionę Rose Namajunas jau „UFC 261“ turnyre. Šią informaciją patvirtino tiek „MMA Fighting“, tiek ESPN šaltiniai. „UFC 261“ turnyras įvyks balandžio 24-ą dieną, tačiau jo vieta dar nėra žinoma. Iš pradžių šis turnyras buvo planuojamas Singapūre, tačiau dabar ESPN šaltiniai teigia,kad jis planuojamas Las Vegase.
2021-02-27

Nykioje kovoje dėl UFC čempiono diržo triumfavo Adesanya

Šeštadienio naktį netoli Las Vegaso esančioje „T-Mobile“ arenoje (JAV) baigėsi mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 248“. Pagrindinė vakaro kova dėl UFC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo nuvylė daugelį. Joje 30-metis nigerietis Israelis Adesanya vienbalsiu teisėjų sprendimu (48:47, 48:47, 49:46) įveikė 42-ejų metų kubietį Yoelį Romero. Kova prasidėjo nuo vieno iš prasčiausių raundų UFC istorijoje.