2019-ųjų NBA naujokų biržos pirmasis šaukimas Zionas Williamsonas įrodinėja, kad buvo vertas ir metų naujoko apdovanojimo.

Jo vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ (24/29) išvykoje 116:109 (29:39, 33:29, 28:26, 26:15) palaužė Klyvlando „Cavaliers“ (19/34).

Z. Williamsonas per 36 minutes pelnė 38 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jam gerai talkino kolega Brandonas Ingramas – 27 taškai.

Svečiai nežymiai atsilikinėjo visų rungtynių metu, tačiau susikaupė, kai labiausiai to reikėjo. Ketvirtąjį kėlinį „pelikanai“ baigė spurtu 10:2, kuris ir garantavo pergalę.

Primename, kad praėjusio sezono didžiąją dalį nerungtyniavęs Z. Williamsonas prarado progą pakovoti dėl metų naujoko apdovanojimo. Jį nuskynė Jono Valančiūno bendraklubis Ja Morantas.

Nugalėtojai aršiai kovoja dėl 10-osios pozicijos Vakaruose, kuri leistų žaisti „peržaidimą“. Tuo tarpu „Cavaliers“ rimtesnių ambicijų nepuoselėja ir pūna Rytų konferencijos 13-oje vietoje.

„Cavaliers“: Deanas Wade'as 21, Kevinas Love'as ir Isaacas Okoro po 19 taškų.

„Pelicans“: Z. Williamsonas 38, B. Ingramas 27, Naji Marshallas 15 taškų.