Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Espanyol“ futbolininkus.

Joselu 8-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Espanyol“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Viniciusas Junioras 22-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Ederas Militao 39-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir jau persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1.

Luka Modričius 59-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

V.Junioras 78-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Fernando Pacheco meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko.

Marco Asensio 93-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir įtvirtino „Karališkojo“ klubo pergalę rezultatu 3:1.

„Real“ po 25 sužaistų rungtynių turi surinkęs 56 taškus ir rikiuojasi antroje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderės „Barcelonos“ atsilieka šešiais taškais. Tuo tarpu „Espanyol“ su 27 taškais žengia tryliktas.