Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10/14) komanda „Betsafe-LKL“ mače parodė charakterį, surengė puikią atkarpą trečiojo kėlinio pabaigoje ir taip dėjo pamatus pergalei.

Gedimino Petrausko auklėtiniai dramatiškoje kovoje svečiuose 76:71 (18:25, 16:16, 26:16, 16:14) atsilaikė prieš Prienų „CBet“ (9/16) klubą.

Pasvališkiai rungtynes buvo pradėję geriau, tačiau iniciatyvą „CBet“ perėmė greitai, surengė atkarpą 11:2 ir pirmavo jau 25:18. Edgaras Želionis ir Jahennsas Manigat skirtumą ištirpdė (25:27), tačiau šįkart Justinas Jogminas ėmėsi darbo ir prieš ilgąją pertrauką savo komandai leido būti priekyje 41:34.

Pozityviai „CBet“ pradėjo ir trečią ketvirtį (52:37), bet tolimais metimais J.Manigat vis bandė pateikti atsaką ir jam tai sekėsi neblogai – pataikyti buvo jau 4 tolimi metimai, per likusią mačo dalį jis daugiau jų nesmeigė.

„Pieno žvaigždės“ naudojosi strigusiu varžovų puolimu ir galiausiai laikė kontrolę savo rankose bei pirmavo 60:57. Tai padaryti leido puiki 6 minučių atkarpa, kurioje „CBet“ pelnė vos 3 taškus, o „Pieno žvaigždės“ – net 21.

Svečiai dabar jau buvo užtikrintesni, tačiau lengvų progų nešvaistė ir prieniškiai, kurie lygino rezultatą po Einaro Tubučio ir Egidijaus Dimšos metimų iš po krepšio – 71:71. Vis tik baudų metimai tvirtino svečių pergalę: juos pataikė T.Lekūnas , vėliau vieną – Stevenas Haney, o Ignas Sargiūnas gana laisvą tritaškį metė pro šalį.

Anksčiau ekipos „Betsafe-LKL“ buvo susitikusios dukart – abu mačus laimėjo Pasvalio klubas.

Pasvalio ekipoje rezultatyvumu labiausiai išsiskyrė trys žaidėjai. Tomas Lekūnas pelnė 23 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, Paulius Petrilevičius pridėjo 14, o J.Manigat – 13 taškų. Be minėtų 4 J.Manigat tolimų metimų, T.Lekūnas pridėjo dar 3, kai visa „Pieno žvaigždžių“ ekipa įmetė 10.

T.Lekūnas paskutinėmis mačo sekundėmis dar gavo smūgį į kaklą ir paliko aikštę iki sirenos.

„CBet“: Egidijus Dimša 14, Dominykas Domarkas (1/7 trit., 7 rez. perd.), Einaras Tubutis (5 atk. kam., 5 kld.) ir Justinas Jogminas – po 11, Ignas Sargiūnas (1/5 trit.) ir Mindaugas Sušinskas – po 8.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 23 (9 atk. kam., 9 išpr. praž., 28 n.b.), Paulius Petrilevičius 14, Jahennsas Manigat 13, Stevenas Haney 8, Edgaras Želionis 7 (7 atk. kam.).